۱۳۸۹ فروردین ۲۹, یکشنبه

جرس , رسانه ی جنبش سبز یا چشم اسفندیار؟

شجاع الدین شفا در گذشت و خیلی ها چون من شناخت  چندانی از وی نداشتند  و خیلی ها هم چون شما با او آشنا بودند.
با عقایدی ضد دینی یا هر نام  دیگری که بخواهند بر وی بگذارند.
آقای مهاجرانی  که اینگونه در مقابل انتقاد به عقایدشان واکنش نشان می دهند خوی یک دیکتاتور تمام عیار را دارند.اگر استاد شجاع الدین شفا بر ضد دین میگفت شما با این توهینی که به این درگذشته کردید مقام و منزلت دینتان را بسیار از آنچه که شاید استاد شفا پایین آورده بود پایین آوردید.
دینی که تحمل نقد را ندارد همان بهتر که نابود شود.
پایگاه خبری جرس  پیش از اینکه یاور جنبش سبز باشد رفیق دزد است.
آقای مهاجرانی اگر ما نخواهیم جنجالهایی که شما راه میندازید رو ببینیم چه کار باید کنیم؟

یه روز مردی شیطان را میبیند که با زنجیرهایی که بر گردن مردم می اندازد آنها را دنبال خود می کشد. دنبال شیطان راه می افتد و پس از مدتی از شیطان می پرسد که چرا اینکار را میکنی؟ شیطان در جواب میگوید با حیله و نیرنگ آنها را از سعادت دور میکنم. مرد می پرسد چرا بر گردن من زنجیر نمی اندازی شیطان به او پاسخ می دهد که تو خود به دنبال من راه افتاده ای چه نیازی به زنجیر است.


روشی که جرس در پیش گرفته مانند این مرد است که به دنبال شیطان (جمهوری اسلامی) راه افتاده و بدون هیچ تلاشی از سمت جمهوری اسلامی نه تنها مسیر سعادت خود بلکه آینده مارا نیز تخریب میکند.
یا سایتتان را ببندید و مارا از شر این اخبار توهین آمیز و دروغین که یک ساعت بعد تکذیب میشود راحت کنید یا صدای مردم باشید.
همچنین سایت های دیگر تا کی شاهد جنگهای جرس با خودنویس و دیگر سایتها باشیم؟ آیا نمی توانید از بچه های بالاترین و دنباله بیاموزید که چگونه خود را وقف این راه کردند؟
آیا نمیتوانید به عقاید مخالفتان احترام بگذارید؟
اگر ایران آینده سکولار باشد چه خواهید کرد؟ میخواهید القاعده بازی در بیارید و برای حفظ دین خدا مخالفانتان را بکشید؟

امیدوارم این حرفها یاسین نباشه!

Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: Oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other ::

۹ نظر:

 1. سلام امیر جون خوبی داداشی.باز این جرس خراب کاری کرد...

  پاسخحذف
 2. ابراهیم نبوی و مهاجرانی و گردانندگان سایت جرس برای خلق الله کس و کار نمیشه به خدا.به پیر و پیغمبر قسم که اینها همون رفسنجانی هستن که ۲۰سال مردم رو چاپید.اینها همونهایی هستن که فرمان قتل سلمان رشدی رو حلال ترین ایه اسمونی میدونند
  اینها همونهایی هستن که پیشنهاد اسب تروا دادن
  چرا نمیخواهیم از خواب بیدار بشیم و به این ساده لوحی ادامه میدیم؟
  امیرجان یه مطلب برای قهرمان قهرمانها احمدزیدابادی نوشتم اگه تونستی ببرش تو بالاترین

  پاسخحذف
 3. بهترين توصيه براي تو و امثال تو اينه : خفه شو الاغ.

  پاسخحذف
 4. خدمت ناشناس
  سی سال مخالفانتون رو خفه کردید بس نبود؟

  پاسخحذف
 5. chera darse ebrat az in 30 sal nemigirid va hamchenan be donbale mazhab migardin,mage Mosavi salhaye sal hame kareye in mamlekat nabood ,aya faghat ba amadane ahmadinejd ma be in falakat oftadim aya 26 sale gozashte golestan bod keshvareman?kami motalee konid gozashte ra .
  Ba ehteram hamvatane shoma

  پاسخحذف
 6. Agar natoonim inja democracy dashte bashim, pas koja mitoonin dashte bashim? lotfan az doshnam dadan pahiz konid.

  Jaras khoob ya bad, tarafdar dare, mitoonim azesh estefade konim. Na jaras na balatarin na mir hossein, hich kodoom 100% morede ghaboole mardom nistan, valy felan tanha kari ke az dastemoon bar miad ine ke ba ina ta refrandom rah biaim.

  Be omid dashtane Irane azad,

  پاسخحذف
 7. اینها سر و ته هیچی نیستند هویتی از خودشون ندارند هر چه دارند اسلام به اونها داده نمی تونند تحمل کنن کسی به تنها دارایی اونها بتازه . اینجا نقدی بر این روش نوشتم
  http://analeetik.blogspot.com/2010/03/blog-post_15.html

  پاسخحذف
 8. از شما یک تقاضا دارم. قبل از نظر دادن بروید و آثار آقای شفا را مطالعه نمایید، بعد بایک صفت که خوتان می پسندید ، ایشان را نقد کنید. فقط خواهشا مبنا را به باور داشتن یا نداشتن خودتان نگذاشته و بی طرفانه قضاوت کنید،
  بپندارید مطالبی چنین مثلا در باب اگزیستانسیالیسم بیان شده است.

  پاسخحذف
 9. http://www.rahesabz.net/story/13871/متن کامل:
  شجاع الدین شفا مترجم و نویسنده ایرانی درگذشت

  جرس: شجاع الدین شفا، مترجم قدیمی ونویسنده متهتک ایرانی که سه دهه پایانی عمرش را به هتک باورهای دینی و اسلامی گذراند، شامگاه جمعه ۲۷ فروردین ماه، در پاریس درگذشت.


  شجاع الدین شفا در سال ۱۲۹۷خورشیدی در قم به دنیا آمد. وی مترجم آثار کلاسیکی چون «کمدی الهی»اثر دانته آلیگیری و آثار دیوان شرقی و غربی از گوته و کتب آندره ژیدبه فارسی بود.

  قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷، سمتهای علمی فرهنگی مختلفی از جمله ریاست کتابخانه ملی پهلوی را بر عهده داشت که بعد از کتابخانه مجلس شورای ملی بزرگترین کتابخانه کشور به شمار می‌رفت .


  شجاء الدین شفا، همچنین سفیر بین المللی ایران در امور فرهنگی و معاون فرهنگی دربار شاهنشاهی بود .


  وی بعد از انقلاب عازم فرانسه شد و تا آخر عمر در آن کشورزندگی کرد و در نهایت ۲۷ فروردین ۱۳۸۹ خورشیدی درگذشت.


  آثاری فارسی از وی، پس از انقلاب منتشر شد از جمله کتاب هایی در زمینه تاریخ اسلام و وضعیت جمهوری اسلامی.

  پاسخحذف